Logo
O Nas
„Biesiadna” w Białych Błotach niedaleko Bydgoszczy, to idealne miejsce na wszelkiego rodzaju przyjęcia i uroczystości. Specjalizujemy się w organizacji imprez weselnych. Zależy nam, aby ten szczególny dzień, zyskał niepowtarzalną oprawę, stając się niezapomnianym przeżyciem, nie tylko dla Pary Młodej, ale i dla wszystkich gości.

gosc

Oferujemy dużą klimatyzowaną salę, możemy obsłużyć nawet 150 osób. W okresie wiosenno-letnim zapraszamy do ogródka na pieczonego prosiaka i piwo z beczki.

Dbamy o każdy szczegół, mający wpływ na charakter przyjęcia. Wystrój sali, nakrycie stołów, przygotowujemy zgodnie z kolorystyką wybraną przez Parę Młodą. Doświadczona i rzetelna obsługa kelnerska zapewnia fachowy serwis. Nasze menu składa się z doskonałych dań, tradycyjnej kuchni polskiej. Zapewniamy dodatkowe Atrakcje, między innymi wjazd Młodej Pary na salę.

Wybór naszej sali to gwarancja spędzenie czasu w miejscu o niepowtarzalnym klimacie. Gwarantujemy profesjonalną obsługę, atrakcyjne warunki i niskie ceny.

Zapraszamy również do mniejszej sali, sprzyjającej kameralnym spotkaniom dla 40 osób (Hotel Stamb).

Z nami zorganizujesz najlepsze wesela w Bydgoszczy.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Kontakt

Sala Biesiadna

Znajdź nas na Facebooku!

Napisz do nas

kontakt@sala-biesiadna.pl

Zadzwoń do nas

+48 600 289 668

Odwiedź nas

ul. Sobótki 9, Białe Błota